Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odbierz fakturę w terminie ! (173 zgłoszonych)

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Odsłony: 12343

Odbierz fakturę w terminie ! (173 zgłoszonych)

Drodzy półmaratończycy. Zapisując się na XXV Półmaraton Kurpiowski w Ostrołęce, który odbędzie się 26 maja 2019r. macie możliwość zwrócić się o wystawienie rachunku/faktury za wpisowe, które dokonaliście przelewem na konto organizatora.
Bardzo prosimy zawodników, którzy zamierzają otrzymać od nas potwierdzenie zapłaty (fakturę) aby wpłacali odpowiednią kwotę bezpośrednio na nasze konto PKO BP O/Ostrołęka, nr konta 62 1020 3802 0000 1002 0164 8393 z dopiskiem „21km-2019” lub „10km-2019” oraz imię i nazwisko zawodnika (opłata startowa nie podlega zwrotowi) oraz skierowali na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prośbę o wystawienie faktury z podaniem danych osoby lub firmy.

Przelew wykonany podczas zapłaty ONLINE leci do wspólnego worka i podczas próby powiązania z konkretną osobą występują problemy księgowe. Zatem w przypadku w/w prosimy o wpłaty na konto ORGANIZATORA.

FAKTURY VAT: Wystawiamy zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy o podatku od towarów i usług. Nie później niż 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano wpłaty. Organizator nie ma obowiązku wystawienia faktury, jeżeli żądanie jej wystawienia zgłoszone zostało po upływie ustawowych terminów.